Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb a řešení v oblasti informačních technologií, které našim klientům pomáhají v růstu a dosahování jejich obchodních cílů. Při poskytování našich služeb klademe největší důraz na kvalitu, efektivitu, dodržení harmonogramu a rozpočtu.

Klíčoví obchodní partneři EI-PRAGUE představují technologické, finanční a průmyslové společnosti ze segmentů malých a středních firem a velkých korporací.

Test Coordinator / TELCO / Bratislava

Projekt: Implementace SAP řešení

Náplň práce:

  • Test koordinace business testerů (UAT)
  • Design a exekuce testovacích scénářů
  • Defekt management
  • Reporting

Požadavky:

  • praxe v oblasti testování více než 2 roky
  • zkušenosti s koordinování testovacího týmu
  • zkušenosti s koordinováním business testerů / UAT (výhodou)
  • znalosti metodiky testování
  • certifikace ISTQB (výhodou)
  • vysoká úroveň komunikačních schopností
  • zkušenosti se SAP / SAP Solution Manager (výhodou)
  • znalost HPQC (JIRA)
  • schopnost motivovat
  • znalost AJ
  • znalost telco a finanční oblasti (výhodou)

Nabízíme:

  • Projekt v Telco oblasti
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Možnost kariérního růstu
  • Lokalita: Bratislava
  • Utilizace: 40 h/týden

Společnost
EI-PRAGUE, s.r.o.
Adresa
Bratislava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT konzultant, Tester
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.