Polygrafická holdingová společnost s vedoucím postavením na trhu, zabývající se předtiskovou přípravou, malonákladovým, ofsetovým i velkoplošným digitálním tiskem hledá vhodného kandidáta na doplnění našeho týmu

Obchodník pro světelnou reklamu a kovovýrobu

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdělání
* výborné komunikační a organizační schopnosti, technická zdatnost
* víceletou zkušenost se světelnou a nesvětelnou reklamou, znalost technologií a výrobních postupů výhodou
* aktivní a samostatný přístup k řešení úkolů
* vysoké pracovní nasazení a flexibilitu
* spolehlivost, pečlivost a smysl pro detail
* schopnost komunikace s klíčovými zástupci klienta - prezentační schopnosti
* aktivní znalost anglického nebo německého jazyka vítána

Náplň práce:
* kompletní péče o klienta v oblasti světelné a nesvětelné reklamy - komplexní vedení celé zakázky
* návrh nejvhodnějšího řešení na základě požadavků klienta
* komunikace s klientem o průběhu jednotlivých netiskových zakázek a POS/POP konstrukcí
* kontrola průběhu realizace zakázek a jejich fakturace
* kooperace v týmu, zodpovědnost za svěřené projekty

Nabízíme:
* zázemí stabilní a renomované společnosti
* práci pro významné klienty
* dynamické prostředí a přátelský pracovní kolektiv mladých lidí
* další možnosti odborného růstu
* motivující ohodnocení
* HPP, smlouva na dobu neurčitou

Společnost
ASTRON print, s.r.o.
Adresa
Veselská 699, Praha – Letňany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.