Agentura ppm factum je oficiálně největší na trhu.

Hosteska

Nabídka práce hostesky - dlouhodobá spolupráce PRAHA a okolí..

Pro našeho významného klienta hledáme komunikativní hostesku pro prezentaci tabákových výrobků - nástup možný ihned, nebo po dohodě

Náplň práce:

- aktivní oslovování zákazníků (ne prodej)

- odměňování zákazníků za jejich nákup

- reporting

- prezentace IQOS

Pracovní doba:

- 6 hod/den – 5 dní v týdnu

- dlouhodobá spolupráce

Požadujeme:

- věk min. 19 let

- komunikativnost, samostatnost, flexibilita, odpovědnost

- reprezentativní vzhled

- auto nutností pro převoz promomateriálu

Mzda:

200 Kč/hod, cestovné ve výši 5,20 Kč/km Práce je na ŽL, pracuje se 5 dní v týdnu, min. 120 hodin měsíčně.

V případě zájmu zasílejte své životopisy s fotkou

Společnost
ppm factum a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Zařazeno: Média, reklama a PR, Promotér
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.