Dismas, o.p.s. je nezisková organizace, která provozuje sociální podnik, kde zaměstnává osoby se záznamem v rejstříku trestů.
Posláním Společnosti je pomáhat lidem s kriminální minulostí a mladým lidem do 26 let věku opouštějící školská zařízení pro výkon ústavní péče začlenit se (zpět) do společnosti a odbourávat předsudky ostatních lidí vůči lidem se záznamem v rejstříku trestů a lidem opouštějícím zařízení ústavní péče.

Pracovník kuchyně, obsluha prodeje

Dismas o.p.s. hledá nového pracovníka na pozici pracovník kuchyně a obsluha prodeje v zaměstnanecké jídelně/bistru.

Pozice je určená pouze pro osoby se záznamem v rejstříku trestů.

Pozici nabízíme v rámci projektu realizovaného v OPPPR a financovaného z rozpočtu Evropské unie a hlavního města Prahy.

Požadavky na kandidáta:

- Chtít pracovat, odborně se vzdělávat a naučit se něco nového

- Být zodpovědný ke své práci

- Mít vysokou motivaci k práci (vzdělání není rozhodující)

- Být spolehlivý a samostatný

Náplň práce:

- Příprava studené kuchyně (saláty, obložené pečivo, chlebíčky apod.)

- Příprava produktů pro catering

- Příprava a prodej kávy

- Úklid pracoviště

- Obsluha zákazníků - prodej produktů

Co nabízíme:

- Práci na dobu určitou - 12 měsíců, možnost prodloužení

- Pracovní úvazek 1,0 (víkendy a svátky volno)

- Zaškolení nezbytná pro zaměstnání, profesní kurzy

- Individuální i skupinovou podporu v průběhu zaměstnání

Společnost
Dismas, o.p.s.
Adresa
Růžová 947/8, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 17 000 Kč / měsíc
Benefity: Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Pomocná síla do kuchyně
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dismas, o.p.s., Kateřina Kalinová
724 839 501