Moderní úklidová společnost zaměřená na pravidelné úklidy domů a kanceláří. Společnost DAMA je dceřiná společnost firmy A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. a vznikla již v roce 1992 a poskytuje služby z oblasti úklidových služeb. Ve svém oboru působí více jak 23 let.

Provozní asistent úklid Praha

Společnost DAMA EKO úklid hledá provozní asistenta. Naše společnost nabízí velmi motivující platové podmínky (propracovaný provizní systém bez omezení) a vstřícný přístup ke svým zaměstnancům.

Pracovní náplň

• péče o stávající klienty
• plánovité i operativní zajišťování zakázek
• kontroly stávajících zakázek

Požadujeme:
• pokročilou uživatelskou znalost práce na PC
• zkušeností v podobné pozici provozní
• dobré komunikační schopnosti
• ŘP sk. B s praxí
• odpovědnost, samostatnost, flexibilitu a svědomitost

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy 20 let na trhu s výborným postavením na trhu
• motivující finanční ohodnocení + mimořádné odměny
• mobilní telefon, notebook
• využití firemního vozu
• zaměstnanecké benefity
• přátelské prostředí a způsob řízení

Místo výkonu práce: Praha
Nástup: ihned po skončení výběrového řízení
Poznámka: máme zájem o dlouhodobou spolupráci

Zájemci zašlou strukturovaný životopis a motivační dopis.

Společnost
A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o.
Adresa
Sluneční náměstí 2583/11, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Obchodní zástupce, Obchodní asistent, Office Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Zaměstnavatel