Jsme Saller Group – skupina společností zabývající se plánováním a výstavbou komerčních objektů, které dlouhodobě pronajímáme, staráme se o ně a dále je rozšiřujeme. V nákupních parcích a obchodních centrech se rovněž staráme o centermanagement. Naše úspěchy stojí na práci 300 zaměstnanců v Německu, České republice, Polsku a na Slovensku. Především díky jejich profesionalitě trvale rosteme a jsme spolehlivým partnerem pro všechny nájemce.

Asistent/ka vedení společnosti

Co bude Vaším úkolem

  • Organizačně-administrativní podpora vedení společnosti
  • Vyřizování korespondence, telefonních hovorů, sjednávání schůzek a zpracování pošty
  • Tvorba a zpracování dokumentů, příprava podkladů pro porady
  • Organizační zajištění služebních cest v ČR i zahraničí
  • Zaškolení nových zaměstnanců
  • Objednávky služeb a produktů dle požadavků vedení společnosti
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti, kontrola plnění úkolů

Co od Vás očekáváme

  • Ukončené min. SŠ vzdělání; ekonomického směru výhodou, ale ne podmínkou
  • Zkušenosti v administrativě výhodou
  • Znalost českého a německého jazyka, slovem i písmem; slovenský, polský a anglický jazyk výhodou
  • Výbornou znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Samostatnost, zodpovědnost, preciznost, pozitivní myšlení, iniciativa
  • Velmi dobré organizační a analytické schopnosti
  • Vysokou míru loajality
  • Aktivní přístup, pozitivní myšlení, iniciativu a ochotu se neustále učit novému, rozvíjet se a podílet se na různých zajímavých projektech

Nabízíme

  • Velkou míru rozmanitosti Vaší práce
  • Příležitost k seberealizaci a osobnímu růstu
  • Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti v Německu a moderní pracovní prostředí
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Občerstvení na pracovišti, firemní akce a mnoho dalšího

Vzbudili jsme Váš zájem? Pak neváhejte a zašlete nám životopis a průvodní dopis v německém jazyce.

Společnost
NewCo Immo CZ GmbH, odštěpný závod
Adresa
In der Buttergrube 9, 99428 Weimar-Legefeld, Německo
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Administrativa, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Saller Group, Dana Mynaříková
+49 (0) 3643-8674-131
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.