Společnost Domesi vznikla v roce 2005 s cílem provádět v nejvyšší možné kvalitě dřevostavby. Dnes patří mezi přední soukromé firmy v oblasti dřevostaveb se širokou škálou aktivit zahrnujících projekci, návrh interiérů a nábytku. Hledá do svého týmu kandidáty na pozici:

Rozpočtář/ Rozpočtářka dřevostaveb

Náplň práce:

  • zpracování cenových nabídek / nákladového rozpočtu – příprava rozpočtu a souvisejících nákladů v souladu s projektovou dokumentací a v souladu s požadavky investora;
  • komunikace s projektantem – komunikace se zákazníkem, příjem a evidence poptávky, prezentace nabídky, účast na obchodních jednáních;
  • komunikace se subdodavateli - poptávka služeb, porovnání a vyjednávání cen pro nabídku – rozpočet;
  • vedení příslušné dokumentace - zpracování výkazů výměr a položkových rozpočtů, cenových nabídek, zpracovaní a vedení příslušné dokumentace ve firemním systému, pořízení fotodokumentace investiční akce.

Nabízíme:

  • výborné finanční ohodnocení + odměny za obchodní výsledek realizačního týmu;
  • zázemí prosperující české společnosti;
  • práce na zajímavých a progresivních projektech s použitím dřeva;
  • možnost kariérního rozvoje a vzdělávání v oblasti dřevostaveb;
  • nástup možný ihned nebo po vzájemné dohodě.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního směru;
  • praxe na pozici Rozpočtář staveb minimálně 1 rok výhodou;
  • aktivní řidič, řidičský průkaz skupiny B;
  • znalost práce na PC, MS Office (Word, Excel);
  • rozhodnost, značná úroveň komunikačních dovedností;
  • schopnost samostatného řešení problémů, samostatnost, organizační a komunikativní schopnosti;
  • loajalitu a flexibilitu, technicko-ekonomické myšlení;
  • maximální pracovní nasazení podmínkou;
  • zkušenosti v oblasti dřevostaveb výhodou.

Společnost
Domesi, s.r.o.
Adresa
Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Rozpočtář/kalkulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.