Centrum, poskytující narativní, systemickou a postmoderně orientovanou psychoterapii pro jednotlivce, páry a rodiny.

finanční manažer

Co vás čeká

Řízení rozpočtů a cashflow, sledování statistik ziskovosti, cenotvorba, fakturace, vytváření podkladů pro účetní včetně mezd

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Ekonomické vzdělání

Výborná znalost MS excel

spolehlivost, samostatnost, flexibilitu

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost s rozpočtováním, vedením cashflow

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí pracovního týmu

Možnost práce z domova

Flexibilní pracovní doba

Společnost
PRO Gaudia, z. ú.
Adresa
Jeseniova 1164/47, Praha – Žižkov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 10 000 – 15 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.