Ostravská univerzita je druhou největší univerzitou v regionu. Skládá se ze šesti fakult a dvou vědeckých ústavů. Nabízí studium v širokém spektru oborů pokrývajících oblasti humanitních, společenských a přírodních věd, lékařství, pedagogických disciplín a umění.

Administrátor IS/programátor

Centrum Informačních technologií jako součást Ostravské univerzity aktuálně obsazuje pozici Administrátor IS/programátor na plný pracovní úvazek, vhodné i pro absolventy.

Co požadujeme?

· minim.ukončené středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou

· aktivní znalost jazyka a knihoven Java

· základní znalosti návazných technologií: JavaServer Pages, JSTL, HTML, CSS, JavaScript, SQL

· AJ na úrovni dobrého porozumění technické dokumentaci

· ochotu učit se novým věcem

· výhodou bude znalost nástroje na verzování zdrojových kódů

· výhodou také bude znalost a schopnost používání ladících technik

Jaká bude pracovní náplň?

· analýza, návrh, vývoj, testování, implementace aplikací a informačních systémů na Ostravské univerzitě, možnosti jejich integrace

· správa vytvořených aplikací a systémů

· vývoj aplikací a informačních systémů, možnosti začlenění vyvíjených aplikací do stávajících systémů

· práce v týmu programátorů i samostatná práce na svěřených projektech

Co nabízíme?

· 6 týdnů dovolené v roce, plus 5 dnů sick days

· flexibilní pracovní dobu

· stravenky v hodnotě 100 Kč

· rozvíjet se a dále vzdělávat v oboru

· práci v přátelském kolektivu, v centru Ostravy

Zaujala tě naše nabídka?

· Ozvi se nám a pošli životopis do 27.4.2019.

Společnost
Ostravská univerzita
Adresa
Bráfova 1644/5, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná pro absolventy.

Ostravská univerzita, Jana Wognerová