Společnost Ista Corporation s.r.o. je oficiálním zastoupení značky TianDe v Evropské unii.

Primárním zaměřením společnosti je oblast kosmetického byznysu. Celkový sortiment obsahuje více než 500 položek produkce vlastní výroby (více než 20 výrobců) a vlastní značku produkce – TianDe. Společnost je momentálně zastoupena ve 32 zemích světa a rychle se rozvíjí.

Více informací naleznete na oficiálních webových stránkách www.tiande.eu

Event Specialist

Jsi kreativní a energický člověk? Víš o sobě, že hravě zvládneš zorganizovat akci?

Máš smysl pro detail a určovat priority je tvou silnou stránkou?

Pokud jsi na tyhle otázky odpověděl/a ano, tak právě hledáme tebe!

Náplň práce:

Vytvoření a vedení kalendáře akcí

Kompletní organizace akcí a školení nejen v ČR, ale i v zahraničí (program, prostory, reklamní materiály..)

Občasné moderování menších akcí a školení

Komunikace ohledně jednotlivých akcí se zahraničními kolegy v ruštině

Propagace akce (spolupráce s kolegy na pozici Social Medial Specialist a copywriter)

Vedení rozpočtů u jednotlivých akcí (komunikace s fin. oddělením)

Komunikace s obchodními partnery a účastníky akce

Organizace akcí pro zaměstnance společnosti (teambuilding, školení, vánoční večírek..)

Určení jednotlivých úkolů pro organizační tým

Analýza úspěšnosti po každé akci

Očekáváme:

Předchozí praxi

Skvělý time management

Velkou samostatnost

Schopnost se rychle rozhodovat pod tlakem

Pozitivně jednat v krizových situacích

Umět vyjednávat

Orientaci na detail

Kreativní nápady

Chuť cestovat a pracovat o víkendu

Znalost českého a ruského jazyka, angličtina výhodou

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr, 25 dní dovolené, nástup ihned, práce vhodná pro absolventy, dobré platové ohodnocení, práce v přátelském týmu, zaškolení

Zaujala tě tato pozice? Pošli nám svůj životopis spolu s motivačním dopisem.

Těšíme se na tvou odpověď.

Společnost
ISTA CORPORATION, s.r.o.
Adresa
Pobřežní 370/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá), Ruština (Pokročilá)
Plat
Plat: 27 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost delšího neplaceného volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Marketing, Event Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.