VAMEX je moderní společností v oblasti péče o zdraví, zaměřenou na průzkum a marketing zdravotnických výrobků a zařízení. Již 25 let úspěšně budujeme svou pozici a dnes patříme k významným dodavatelům zdravotnických prostředků v České i Slovenské republice.
Hlavní vizí firmy je příspěvek společnosti prostřednictvím péče o zdraví, za pomoci unikátních technologií, které umožňují, aby lékařská péče byla vlídnější a příjemnější. Především si uvědomujeme, že spokojenost zákazníků je primárním elementem úspěchu ve vztahu s nimi a pracujeme společně, abychom poskytli mimořádné služby a co největší výběr kvalitních výrobků.

Referentka obchodního oddělení

Do zavedené společnosti hledáme novou kolegyni na pozici Referentka obchodního oddělení. Zkušenosti v obchodu nebo administrativě jsou výhodou, nikoliv však podmínkou. Důležité jsou pro nás především osobnostní předpoklady - dobré komunikační schopnosti, prozákaznické jednání, iniciativní přístup a chuť učit se novým věcem.

Pracovní náplň:

  • administrativní podpora obchodního oddělení (evidence, archivace, fakturace)
  • spolupráce při tvorbě nabídek a přípravě veřejných zakázek
  • aktivní komunikace se zahraničními dodavateli
  • aktivní komunikace se zákazníky – převážně telefonicky a přes e-mail
  • zpracování objednávek
  • asistence při organizaci školení, meetingů, seminářů, kongresů
  • všeobecná podpora obchodního týmu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • aktivní znalost anglického jazyka (slovem i písmem)
  • uživatelská znalost MS Office
  • znalost programu Microsoft Dynamics NAV výhodou
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • schopnost pracovat samostatně a spolehlivě
  • ochotu učit se novým věcem
  • časovou flexibilitu
  • týmového hráče

Nabízíme:

  • zajímavou a různorodou práci
  • práci v mladém, zkušeném a dynamickém týmu
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • řadu zaměstnaneckých výhod

V případě, že Vás nabízená pozice zaujala, zašlete nám prosím svůj profesní životopis v českém nebo anglickém jazyce prostřednictvím tlačítka "Odpovědět" níže. Další informace Vám rádi poskytneme v rámci osobního setkání.

Společnost
VAMEX, spol. s r.o.
Adresa
Králodvorská 1081/16, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Office Manager, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

VAMEX, spol. s r.o., Michal Vikus
224 224 304