MILNET.cz patří k významným poskytovatelům IT služeb a Internetu v jihočeském kraji. Již deset let se zabýváme poskytováním telekomunikačních služeb – internetu, televize.

Pracoviště: Milevsko a okolí

Náplň práce:

· instalovat a servisovat prvky bezdrátové sítě (junior technik)
· pečovat a rozšiřovat rozsáhlou bezdrátovou síť
· instalace kamerových a bezpečnostních systémů
· instalace a konfigurace počítačových sítí

Co od Vás budeme očekávat

· samostatnost
· všeobecný přehled v oboru IT (HW, SW, sítě)
· znalost TCP/IP - konfigurace přístupových zařízení
· práci ve výškách

Nabízíme:

· práce na HPP
· zaměstnanecké benefity a bonusy
· stravenky 75Kč (HPP)
· mobilní telefon, notebook, Internet

Požadujeme:

- min. středoškolské vzdělání elektrotechnického směru
- vyhláška 50 tř.6
- ŘP sk. B

Společnost
Milnet.cz
Adresa
Milevsko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, 13. plat
Zařazeno: Telekomunikace, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.