SAM 73 - jsme stabilní česká společnost s 12letou tradicí s působností v ČR. Jsme významným výrobcem oblečení a doplňků. Módu SAM73 nabízíme nejen na našem eshopu ale i ve 100 prodejnách po celé České republice. Pro jednu z nich se právě hledá:

Módní návrhář/Grafik pro SAM73

Náplň práce:

Podíl na vytváření koncepce kolekce a její barevnosti.
Grafické zpracování návrhů oděvů a oděvních doplňků dle zadání určitého segmentu kolekce v Adobe Illustrator a Photoshop.
Návrhy a technické zpracování dekorací a tisků v Adobe Illustrator a Photoshop.
Kompletní zpracování technické dokumentace pro vzorování a výrobu v AJ daného segmentu kolekce.
Vypracování a kontrola velikostní tabulky k daným produktům s detailní specifikací rozměrů jednotlivých částí oděvů.
Zkoušení produktů/vzorků na figurantech s následným vyhodnocením technologických a konstrukčních problémů.
Zpracování komentářů v AJ pro výrobu s pokyny pro odstranění problémů definovaných při odzkoušení produktů/vzorků.
Komunikace s pověřenými zástupci výroby v AJ.

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ textilního směru
znalost textilního zboží
velmi dobrou znalost práce na PC - grafické programy Adobe Illustrator a Photoshop, Word, Excel, Outlook
samostatnost a časovou flexibilitu
komunikativnost, systematičnost, důkladnost, organizační schopnosti
logické a tvořivé myšlení
znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

Nabízíme:

Zajímavou a zodpovědnou práci na HPP
Zázemí perspektivní firmy
Práci v mladém kolektivu
Moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv pracovníků
Odpovídající finanční ohodnocení + další benefity

Místo pracoviště: Kladno

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel