Personální agentura CentralWork slaví tenhle rok své 10 výročí! CentralWork nabízí profesionální poradenské služby při hledání zaměstnání. Pomáháme firmám najít pravé talenty a taky talentům najít zaměstnání snů.

Asistentka administrativního oddělení

Rozrůstající se společnost s mezinárodním zastoupením a významný dodavatel pro automobilový průmysl, hledá Asistentku administrativního oddělení se zaměřením na účetní a obchodní agendu.

Náplň práce:

• Řešení obchodní agendy
• Podpora obchodního oddělení - kontrola zakázkové (projektové) dokumentace, zpracování přijatých a vydaných objednávek
• Vydávání dodacích listů, faktur pro zákazníky, v budoucnosti včetně analýz hrubého zisku projektů (náklady, náklady na pracovní hodiny) a zpracování obchodních přehledů
• Zpracování přijatých faktur – podpora při měsíčních účetních a obchodních uzávěrkách
• Podpora „office managementu“ - vedení kanceláře

Požadavky:

• Vysokoškolské ekonomické vzdělání, nebo případně středoškolské s praxí
• Znalost českého podvojného účetnictví (systému POHODA - výhodou)
• Přehled o daňovém systému ČR - zejména DPH
• Pokročilá znalost jazyka EN – slovem a písmem
• MS office
• Aktivní řidič

Benefity:

• Práce v mezinárodní společnosti se sídlem v TOYOTA City Japonsko
• Možnost využití firemního vozu během dovolené, případně víkendů
• Stravenky (po 3 měsících zkušební doby)
• Vánoční bonusy a další bonusy podle hospodářských výsledků společnosti
• Možnost účastnit se seminářů, seminářů společnosti Deloitte, KPMG
• Pracovní doba od 8:00 do 17:00
• 3 dny Sick days

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis s průvodním dopisem a fotografií.

Společnost
CentralWork s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod, Administrativní pracovník, Asistentka, Ekonom, Fakturantka, Odborný asistent, Účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

CentralWork s.r.o., Nela Tanhäuserová