Posláním Diakonie Českobratrské církve evangelické je organizovat, zajišťovat a poskytovat ve svých zařízeních sociální, zdravotní, pedagogickou a pastorační péči lidem, kteří se v důsledku věku, zdravotního postižení, nemoci, osamocení či ohrožení dostali do nepříznivé životní situace.

Všeobecná sestra / bratr Kostelec n. Č.l.

Staňte se součástí našeho týmu!

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy

se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN

vypisuje výběrové řízení na pozici

VŠEOBECNÁ SESTRA / BRATR

pro Domov pro seniory v Kostelci nad Černými lesy

Lázeňská 462, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

Nástup: ihned nebo dle dohody

Pracoviště: Lázeňská 462, 281 63 Kostelec nad Černými lesy

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u seniorů na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí – vedení ošetřovatelské dokumentace
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů
  • aktivní spolupráce s ostatními členy týmu sociální služby

Požadujeme:

  • ukončené SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru zdravotní sestra, všeobecná sestra, diplomovaná sestra
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič/ka
  • zdravotní průkaz a očkování proti hepatitidě typu „B“ (nebo ochota zahájit vakcinaci nejpozději při nástupu do zaměstnání)
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost a ochotu k týmové spolupráci
  • respekt k hodnotám zřizovatele
  • trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Výhodou je:

  • zkušenost s cílovou skupinou (senioři)
  • znalost programu IS Cygnus

Nabízíme:

  • nárůst mzdy po zkušební době
  • po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené
  • supervizní a metodickou podporu
  • příspěvek na stravování
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práci v malém kolektivu

Pozice je vhodná pro cizince (i zaměstnanecké karty) - minimální znalost češtiny na úrovni A1.

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

V případě zájmu kontaktujte pondělí - pátek Mgr. Danu Batalovou, na tel. 734 809 127.

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 24 200 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.