Posláním Diakonie Českobratrské církve evangelické je organizovat, zajišťovat a poskytovat ve svých zařízeních sociální, zdravotní, pedagogickou a pastorační péči lidem, kteří se v důsledku věku, zdravotního postižení, nemoci, osamocení či ohrožení dostali do nepříznivé životní situace.

Pracovník v sociálních službách Kostelec

Hledáte smysluplnou práci - připojte se do našeho týmu!

Diakonie ČCE – středisko Střední Čechy
se sídlem: Kouřimská 15, 280 02 KOLÍN
vypisuje výběrové řízení na pozici

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH pro Domov pro seniory v Kostelci nad Černými lesy

nástup: ihned nebo dle dohody

Náplň práce:

  • poskytování péče seniorům a osobám se zdravotním postižením
  • doprovody klientů Domova k lékařům, na nákupy a společenské akce (dovozy služebním vozem)
  • zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech
  • příprava aktivizačních programů pro obyvatele domova pro seniory
  • individuální plánování a vedení další dokumentace

Požadujeme:

  • základní nebo střední vzdělání
  • zájem o práci s cílovou skupinou
  • aktivní užívání řidičského oprávnění skupiny B
  • znalost práce na PC - základní uživatelská úroveň
  • komunikativnost, ochotu k týmové spolupráci

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • nárůst mzdy po zkušební době
  • supervizní a metodickou podporu
  • možnost získání rekvalifikace - pracovník v sociálních službách
  • po uplynutí jednoho roku prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou
  • práci v malém kolektivu
  • další vzdělávání
  • příspěvek na stravování

Pozice je vhodná pro cizince - minimální znalost češtiny na úrovni A1.

Pokud Vás tato pracovní pozice zaujala, budeme se těšit na Váš strukturovaný životopis a motivační dopis.

V případě zájmu kontaktujte prosím Mgr. Danu Batalovou, tel.734 809 127

Společnost
Diakonie Českobratrské církve evangelické
Adresa
Lázeňská 462, Kostelec nad Černými lesy
Požadované vzdělání: Základní
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 15 650 – 18 500 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Ošetřovatel
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Diakonie ČCE - středisko Střední Čechy, Petr Dvořák
Kouřimská 15, 28002 Kolín, Česká republika
739 244 771