Impression Media byla založena v roce 2004 s cílem nabídnout reklamním zadavatelům inzertní potenciál mnoha českých serverů pod hlavičkou jediného subjektu. Patříme dlouhodobě mezi nejsilnější mediazastupitelství na českém internetovém trhu a jsme součástí nejsilnější ryze české mediální skupiny Media Bohemia.

Obchodně zastupujeme 63 internetových serverů, díky kterým umíme oslovit více jak 5 375 000 uživatelů českého internetu měsíčně.

MEDIA PLANS ADMINISTRATOR

Uděláme z tebe krále/královnu mediálního plánování!

Budeš součástí party Impression Media a Programmatic Media, která patří pod Media Bohemia.

Dostaneš se do týmu zkušených advertiser specialistů, kteří tě toho mraky naučí a jsou na špici technologického pokroku.

Náplň práce:

• Zadávání reklamních kampaní do systému a jejich následná kontrola a optimalizace

• Řešení technických potíží,komunikace se supportem reklamního systému

• Support obchodníkům,tvorba podkladů pro měsíční vyúčtování

• Komunikace se zastupovanými servery, klienty, agenturami

• Vedení agendy objednávek a rezervací

• Každodenní práce v adform adserver

Požadujeme:

• SŠ vzdělání, znalost AJ výhodou

• Znalost rekl. systému iBillboard nebo Adform výhodou

• Velmi dobrá znalost práce s PC (MS Office, Internet, RAR/Zip),

• Znalost HTML či rozpoznání TAGu na základní úrovni

• Komunikační a organizační schopnosti

• Analytické a logické.technické schopnosti

• Flexibilitu a odolnost vůči stresu

• Pečlivost, systematičnost

• Zodpovědnost a samostatnost

• Týmová spolupráce a chuť s námi budovat dlouhodobou spolupráci

• Orientace na reklamním trhu a znalost internetového prostředí (produktů)

Nabízíme:

• Zázemí stabilní firmy a praxi v online marketingovém prostředí

• Skvělé kontakty a možnost učit se od zkušených kolegů

• Možnost růst, rozvíjet se a vzdělávat se

• Skvělou bandu nadšenců, které se staneš součástí

• Svobodné prostředí s velkou odpovědností

• Nástup ihned

Zkušenosti s mediální plánováním jsou výhodou, ale není to nezbytné - vše tě naučíme, ale měl/a bys být technicky zdatná a nebát se práce s náročnými systémy.

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Marketing, Média, reklama a PR
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel