Jsme personální a kozultační agentura. Pro našeho VIP klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Administrator. Vhodný uchazeč musí mít zkušenosti s administrací WIN servrů 2012, 2008 nebo 2016 a aktivní zkušenost s VMWare.

IT Administrator Senior

Náplň práce:

• administrace IT a poskytování podpory interním firemním uživatelům a našim externím zákazníkům

• odstraňování závad na HW desktopů, laptopů, tiskáren

• řešení závad na SW jako je Windows 7/10, Microsoft Office a další běžné aplikace na desktopech

• instalace a reinstalace PC desktopů s využitím administrátorských nástrojů

• udržování prostředí Windows Server včetně file serverů, print serverů a Exchange 2013 serveru

• správa Active Directory, DHCP, DNS

• údržba Microsoft licencí

• spolupráce při implementaci nových technologií do IT prostředí našich zákazníků

• správa mobilních zařízení a mobile device managment systému

Profil:

• obecný přehled v IT a Microsoft technologiích

• minimálně 2 roky zkušenost s podporou desktopů, Windows 7/10

• znalost správy Microsoft Outlook, Office, Active Directory a Exchange alespoň na základní úrovni

• komunikativnost, samostatnost, trpělivost, vstřícnost při vyřizování požadavků IT uživatelů

• jste týmovým hráčem

• zájem učit se nové věci

• angličtina na komunikační úrovni

Nabízíme:

• zajímavé finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity

• zaškolení a příležitost k dalšímu vzdělávání (odbornému, jazykovému…)

• možnost seberealizace a profesního růstu

• práci v mladém a dynamickém prostředí

• velmi zajímavou a rozmanitou práci s nejnovějšími technologiemi

• mobilní telefon a notebook

• nástup dohodou

Společnost
Synapsis Recruitment s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura