Dotyk II,o.p.s.
www.dotyk2.cz

Sociální pracovník - raná péče

Náplň práce

Přímá pravidelná práce v terénu (v domácím prostředí klienta) s dětmi s PAS a jejich rodinami zaměřená na podporu rozvoje dětí s PAS a kompetence rodin při jejich výchově. Vedení dokumentace spojené s poskytováním sociální služby.

Úvazek: 0,5 - 1 (dle dohody)

Nástup: dle dohody nejpozději v únoru 2018

Požadujeme

Umění vnímat druhého člověka, vcítit se do jeho potřeb a chuť podporovat jejich naplňování. Pozitivní přístup k životu a touhu udělat něco pro jiné.

· vysokoškolské vzdělání – speciální pedagogika, sociální práce

· řidičský průkaz skupiny B podmínkou – aktivní řidič;

· způsobilost k právním úkonům a trestní bezúhonnost;

· základní orientaci v problematice poruch autistického spektra;

· samostatnost, zodpovědnost, organizační a komunikační dovednosti, aktivní přístup, schopnost pracovat v týmu;

· chuť pomáhat lidem kolem sebe a podporovat je;

Nabízíme

· vnímavé a otevřené prostředí s pracovitým týmem pro děti s PAS a jejich rodiny;

· možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu;

· práci v malém a dynamickém kolektivu;

· tvůrčí práci s lidmi;

· dodatkový týden dovolené;

· 3 dny sick days.

Další informace
Zájemce prosíme o strukturovaný životopis a motivační dopis. Vybrané uchazeče pozveme k osobnímu pohovoru. Organizace si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit.

Kontaktní osoba

DOTYK II, o.p.s.

Mgr. Josef Svoboda

telefon: 603 865 226

Adresa
Vídeňská 11/127, Brno – Přízřenice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Zadavatel: Nezisková organizace

DOTYK II, o.p.s., Josef Svoboda
603 865 226