Actum je technologická firma, jejímž byznysovým posláním je maximalizovat obchodní výsledky svých klientů pomocí správně vybraných a navržených webových platforem. Díky sourozeneckému propojení se společností Actum+, která buduje stále lepší "Customer Experience" u zákazníků svých klientů přes personalizaci, datovou analytiku, správu obsahu a emailing kampaně, poskytujeme našim zákazníkům komplexní služby v procesu digitální transformace jejich byznysu. Nově do naší skupiny přibyl i obchodní tým Actum Digital (Německo), který nám pomáhá být naším potenciálním zákazníkům co nejblíže.

IT právník/čka junior (30 000 - 40 000 Kč)

Jsi absolventem/kou právnické fakulty či studuješ poslední ročník? Věříš, že IT je budoucnost a v kombinaci s právem tě nemůže potkat nic lepšího? Umíš pracovat samostatně, ale v případě potřeby se rád opřeš o zkušeného kolegu? Angličtina ti není cizí a nebojíš se ji používat? Potom hledáme přímo tebe!

Náplň práce:
Náplní tvé práce bude revize a příprava jednodušších právník dokumentů, jako jsou např. obchodní či kupní smlouvy, smlouvy o smlouvě budoucí… Svými právními radami budeš podporovat obchodní činnost skupiny, zejména se potom bude jednat o pracovněprávní, korporátní či marketingovou agendu. Zapojíš se také do přípravy interních dokumentů.

Koho hledáme?

  • absolvent/ka či student/ka 5. ročníku právnické fakulty – zaměření obchodní právo
  • výborná znalost angličtiny, včetně právní terminologie
  • znalost němčinu výhodou
  • samostatnost, pečlivost a dobré organizační schopnosti
  • výborné komunikační schopnosti, flexibilita a chuť se učit novým věcem
  • předchozí praxe výhodou, nikoliv však podmínkou

Proč právě my?

  • dáme ti možnost podílet se na vytváření a nastavení procesů ve firmě
  • nabízíme ti práci v perspektivním oboru v mezinárodní společnosti
  • budeš se učit od naší zkušené právničky či externí advokátní kanceláře
  • pracovat budeš pouze na reálných případech
  • možnost pracovat na plný nebo částečný úvazek
  • angličtinu budeš procvičovat nejenom s kolegy, ale můžeš se i zúčastnit lekcí s rodilým mluvčím
  • máme neformální dress code a pracujeme v pohodovém a nekorporátním prostředí
  • naše Friday Academy, kde nám pravidelně přednáší externí i interní experti z IT oboru budou volně přístupné i pro tebe

Společnost
Actum, s.r.o.
Adresa
Hvězdova 1734/2c, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Children-friendly office, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Právní služby, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Actum, s.r.o., Michala Manová