Chcete pracovat v příjemném prostředí mezinárodní advokátní kanceláře? Rádi byste při své práci aktivně využívali cizí jazyky? Láká vás menší přátelská kancelář s možností kariérního růstu a nabytí generální koncipientské praxe? Jsme česko-německá personálně poradenská společnost. Pro našeho klienta, stabilní a renomovanou pražskou advokátní kancelář, hledáme kandidáta/tku na pozici:

Advokátní koncipient/ka

Co vás čeká

- velmi široký záběr napříč mnoha právními odvětvími, jako např. pracovní, smluvní, rodinné, mezinárodní, sportovní, IT právo

- práce v příjemném a zkušeném kolektivu advokátů

- příprava a tvorba podkladů, smluv a jiné právní dokumentace dle požadavků advokáta a klienta

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání právního směru

- velmi dobrá znalost anglického nebo německého jazyka včetně právní terminologie a draftování smluv

- zkušenost z advokátní kanceláře minimálně jeden rok jako koncipient/ka

Co vám můžeme nabídnout

- výborná průprava na advokátní zkoušky díky širokému záběru kanceláře

- možnost kariérního postupu po advokátních zkouškách

- rozumná pracovní doba (cca 9-18), ne práce po večerech ani o víkendech

- nadstandardní platové ohodnocení (dle zkušeností) plus další benefity

Společnost
Teamconsult CR s.r.o.
Adresa
Italská 1219/2, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná) nebo Němčina (Výborná)
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Personální agentura

Teamconsult CR s.r.o., Lucie Kučerová
222 514 455
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.