Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - PKW AUTODÍLY (region Praha a okolí)

Náplň práce:

  • Prezentace sortimentu a služeb Inter Cars ve svěřeném regionu
  • Příprava nabídek
  • Představování nových výrobků, informování o speciálních akcích pro partnery, o kampaních na vybrané druhy zboží, apod.
  • Péče o stávající portfolio zákazníků - udržování a rozvoj pozitivních a trvalých vztahů, denní komunikace se zákazníky e-mailem, telefonicky, osobně
  • Aktivní akvizice nových zákazníků
  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů a obchodní výsledky
  • Spolupráce s týmem pobočky

Požadujeme:

  • Prokazatelnou úspěšnou praxi v obdobné pozici
  • Znalost techniky osobních automobilů, orientace v sortimentu autodílů
  • Vítána znalost motocyklů, nákladních aut, autobusů, dílenského vybavení a garážové techniky autoservisů, apod.
  • Výborné obchodně-prodejní, komunikační a organizační dovednosti
  • Vysoké pracovní nasazení, aktivní přístup k práci, samostatnost, zodpovědnost, loajalitu, cílevědomost, chuť být obchodně úspěšný, týmového hráče, který na sobě chce stále pracovat
  • Uživatelskou dovednost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci i kariérní růst v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výsledek
  • Motivující finanční ohodnocení: fix + osobní ohodnocení + provize z dosažených obchodních výsledků, podporu v počátečním období
  • Mobilní telefon, notebook, tablet
  • Služební vozidlo (i k soukromým účelům)
  • Dlouhodobou perspektivu pro motivované a schopné obchodníky
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Termín nástupu dohodou

Místo výkonu práce:

  • Přidělený obchodní region Praha a okolí
  • Pracoviště - kancelář: Černokostelecká 2246, Říčany u Prahy, 251 01
  • Pro bližší informace volejte: Marie Sedněva - tel. +420 724 823 117

Společnost
Inter Cars Česká republika s.r.o.
Adresa
Černokostelecká 2246, Říčany
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Prodej a obchod, Auto - moto, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel