Dismas, o.p.s. je nezisková organizace, která provozuje sociální podnik, kde zaměstnává osoby se záznamem v rejstříku trestů.
Posláním Společnosti je pomáhat lidem s kriminální minulostí a mladým lidem do 26 let věku opouštějící školská zařízení pro výkon ústavní péče začlenit se (zpět) do společnosti a odbourávat předsudky ostatních lidí vůči lidem se záznamem v rejstříku trestů a lidem opouštějícím zařízení ústavní péče.

Pekař/ka - Cukrář/ka

Dismas, o.p.s. hledá nového pracovníka do kuchyně na pozici pekař/ka - cukrář/ka pro cateringové akce.

Pozice je určená pro osoby se záznamem v rejstříku trestů.

Pozici nabízíme v rámci projektu realizovaného v OPPPR a financovaného z rozpočtu Evropské unie a hlavního města Prahy.

Požadavky na kandidáta:

- Umět péct, být kreativní

- Mít zájem o oblast pekařství/cukrářství

- Chtít pracovat, odborně se vzdělávat a naučit se něco nového

- Mít vysokou motivaci k práci

- Být spolehlivý, samostatný a kreativní

Náplň práce:

- Příprava pečených i nepečených pekařských a cukrářských výrobků dle zadaných receptur

- Tvorba receptur nových pekařských a cukrářských výrobků

Co nabízíme:

- Práci na dobu určitou - 12 měsíců s možností prodloužení

- Pracovní úvazek 1,0 (práce pondělí – pátek)

- Nekuřácké prostředí

- Mladý kolektiv

- Strava na pracovišti

- Individuální i skupinovou podporu v průběhu zaměstnání

- Nástup ihned/dle domluvy

- Místo výkonu práce: Praha

- Výše platu 17000,- hrubého/měsíc

Společnost
Dismas, o.p.s.
Adresa
Vyšehradská 427/16, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Plat
Plat: 17 000 Kč / měsíc
Benefity: Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Cukrář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Dismas, o.p.s., Kateřina Kalinová
724 839 501
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.