My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 1,5 miliardy korun a více než 15 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 100 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Product/UX Designer

O co nám jde?
Při práci na produktu a UX myslíme v první řadě na uživatele. Nechceme se přitom nechávat svazovat současnými technologiemi. Vytváříme webové stránky Zonky, webovou aplikaci a mobilní aplikaci Zonky pro oba typy klientů Zonky – zákazníky, kteří si půjčili, a investory. Uplatňujeme lean přístup, stavíme MVPs a provádíme A/B testování.

S kým budeš pracovat?
Budeš pracovat v týmu Lukáše Marka společně s dalšími Produktovými/UX designery, webovými designery a dalšími specialisty v tomto oboru. Kromě jiných budeš také spolupracovat s našimi interními vývojáři, analytiky a copywritery.

Na tuto pozici se hodíš pokud:

  • máš zkušenosti s řízením digitálních produktů a/nebo designem UX
  • umíš využívat nejen své zkušenosti a znalosti, ale i přesná data
  • ovládáš aspoň jeden prototypovací software
  • sleduješ aktuální dění a trendy v UX, UI a web designu
  • víš, jak by mělo vypadat zadání pro vývojáře

Co od tebe uvítáme?

  • znalost Sketch/InVision nebo Axure
  • praxi s designem uživatelského rozhraní a rozvržením informací
  • porozumění základům HTML, CSS a JS
  • cit pro psanou češtinu

Informace o pozici

Společnost
Zonky s.r.o.
Adresa
Praha – Veleslavín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zonky s.r.o., Linda Hubičková