Společnost 3A.CZ provozuje franšízové prodejny pro telekomunikačního operátora T-Mobile. V rámci regionálního zastoupení společnosti T-Mobile je naším cílem zajišťovat kvalitní prodej všech nabízených služeb se zaměřením na spokojenost zákazníka.

Junior Area Manager - JAM pro T-Mobile prodejny

Hledáme kolegu na pozici:

Junior Area Manager - JAM partnerských prodejen T-Mobile

Požadujeme:

  • · min. SŠ vzdělání s maturitou
  • · praxe na manažerské pozici min. 2 roky
  • · znalost práce s PC (MS Office – Excel, Word, Powerpoint atd.)
  • · ochota učit se novým věcem
  • · trestní bezúhonnost
  • · řidičský průkaz skupiny B
  • · zkušenosti s vedením prodejního týmu
  • - schopnost vedení zaměstnanců prodejen
  • - schopnost motivace zaměstnanců
  • - schopnost plánování prodejních cílů a analýza výsledků
  • - orientace na zákazníka a prodejní výsledky
  • - zájem o telekomunikace
  • - schopnost provádět nábor, trénink a rozvoj týmů prodejen
  • - dobré komunikační, plánovací a organizační schopnosti
  • - časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • · možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
  • · zajištění maximálního profesního rozvoje v oblasti vedení lidí, prodejních dovedností a komunikace se zákazníkem
  • · příjemné pracovní prostředí v kolektivu, který táhne za jeden provaz, práci s lidmi
  • · vaše ohodnocení bude závislé na Vašich výsledcích
  • · zaměstnanecké benefity, služební auto, notebook, mobilní telefon atd.
  • · zázemí a perspektivu stabilní společnosti

Náplň práce:

  • · vedení týmů prodejen, (nábor pracovníků, jejich trénování, motivace a hodnocení)
  • · nastavování a dodržování prodejních cílů, jejich vyhodnocování, reporting vedení
  • · koordinace marketingové podpory
  • · zajištění provozních záležitostí prodejen, komunikace s telekomunikačním partnerem, komunikace s centrálou, administrativní podpora

Společnost
3A.CZ s.r.o.
Adresa
Husova 74/1, Říčany – Radošovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Prodej a obchod, Služby, Telekomunikace, Manažer partnerského prodeje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel