Naše společnost Henry Schein spojuje sílu a stabilitu mezinárodní společnosti s přátelskou kulturou českého zázemí. Poskytujeme nejkvalitnější produkty a služby odborníkům z oblasti stomatologie, veterinární péče a chovatelství a pomáháme jim ve vytváření profesionálního prostředí. Z důvodu posílení našeho týmu hledáme do našeho skladu v Brně nové kolegy na pozici:

SKLADNÍK/SKLADNICE – MANIPULANT (VHODNÉ I PRO ŽENY)

Náplň práce:

  • Vyskladňování zboží přes PDA (čtečka čárových kódů).
  • Balení a kontrola vyexpedovaného zboží.
  • Další úkoly zadané přímým nadřízeným.

Požadujeme:

  • Ochotu pracovat na 2 směny - ranní (6:00 až 14:15), odpolední (13:45 až cca 23:00) a v neděli.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Spolehlivost, pracovitost, schopnost práce v týmu, ale i samostatnost, odolnost vůči stresu.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Fyzickou zdatnost – práce v pohybu a s břemeny do 15 kg.

Nabízíme:

  • Stravenky v hodnotě 90 Kč a možnost výběru poskytovatele ze společností Lidl a Sodexo.
  • Narozeninový den (placené volno).
  • Rostoucí dovolená až do výše 25 dní.
  • Sleva na zboží z našeho sortimentu.
  • Příspěvek při svatbě nebo narození dítěte.
  • Stabilní práci na hlavní pracovní poměr ve stabilní české společnosti s mezinárodním zázemím a přátelskou firemní kulturou.
  • Pracovní poměr na 1 rok s možností přechodu na dobu neurčitou.
  • Získání zkušeností a praxe.

Místo výkonu práce: Brno - Medlánky.
Nástup: dle domluvy.

Společnost
HENRY SCHEIN s.r.o.
Adresa
Palackého třída 537/163, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Základní
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Skladník/manipulant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

HENRY SCHEIN s.r.o., František Holík
728 517 296