Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za zajištění zpracování obchodních dat a podporu obchodního oddělení
  • Správa a vedení obchodních údajů, sledování a vyhodnocování podle parametrů, podle realizace smluvních vztahů jednotlivých zákazníků, podle poboček, ad. (CRM, interní obchodní aplikace, Navision)
  • Rozbor, analýzy a interpretace realizace obchodních plánů, činnosti poboček a obchodních zástupců, prodejních a marketingových kampaní, vyhodnocování podílů z marže, atd.
  • Pravidelný měsíční a ad hoc reporting podle potřeb vedení společnosti
  • Spolupráce a komunikace s pobočkami v ČR
  • Spolupráce s interními odděleními společnosti - zejména marketingovým a produktových oddělením
  • Úzká spolupráce a podpora jednateli společnosti, obchodnímu řediteli a manažerům

Požadujeme:

  • Vítána zkušenost z obdobné pozice s poskytováním podpory obchodnímu týmu
  • PC dovednosti - středně pokročilá úroveň: MS Office (Excel - pokročilý, Power Point), vítána zkušenost s obchodními aplikacemi, výhodou znalost VBA a SQL
  • Kreativita, snaha hledat logická a efektivní řešení, chuť učit se nové věci, samostatnost, proaktivita, schopnost vidět věci v souvislostech a obchodním kontextu, analytické dovednosti
  • Asertivní a nekonfliktní přístup, zralá osobnost s komunikačními a organizačními dovednostmi
  • Středoškolské nebo bakalářské vzdělání se zaměřením na obchod, ekonomiku nebo marketing

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Vhodné i pro absolventy nebo uchazeče s kratší pracovní praxí - zaškolíme
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Zajímavé mzdové ohodnocení a bonusový systém
  • Zaměstnanecké benefity
  • Možnost dalšího profesního a kariérního růstu pro schopné a motivované lidi
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

  • Inter Cars Česká republika s.r.o., Novodvorská 1062/12, Praha 4 - centrála společnosti

Společnost
Inter Cars Česká republika s.r.o.
Adresa
Novodvorská 1062/12, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Auto - moto, Administrativní pracovník, Analytik prodeje, Obchodní asistent, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.