100% REWORK je dynamicky se rozvíjející česká společnost působící v oblasti kontrolních služeb pro automobilový průmysl. Zabýváme se kontrolou, tříděním, měřením a drobnými opravami dílů. Více informací najdete na www.pracevreworku.cz. Pro rozšíření týmu hledáme nové zaměstnance na pozici:

Brigáda kontrolor/ka - Žďár nad Sázavou

Hledáme šikovné pracovníky na kontrolu dílů pro strojírenský průmysl. Jedná se o nárazovou brigádu 1-2krát týdně převážně na odpolední směny (14-22hod). Je nutné být časově flexibilní. Směny jsou hlášeny maximálně den dopředu - např. v 10 hod. dopoledne téhož dne

Náplň práce

- kontrola pohledových vad
- drobné opravy
- vypisování záznamu o kontrole dílů

Nabízíme

- pracovní oděv
- možnost dlouhodobé spolupráce
- korektní jednání

Požadujeme

- dobrý zrak (brýle nejsou překážkou)
- zručnost
- časová flexibilita

Společnost
100% REWORK s.r.o. – TM Technik s.r.o.
Adresa
Žďár nad Sázavou
Plat
Plat: 100 Kč / hodina
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Datum práce
Datum práce: 1.9.2017 – 30.6.2018
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.