C# .NET Developer (i absolventi)

Co vás čeká

Vývoj webových, desktopových, cloudových a mobilních aplikací na platformě MS .NET

Pozice je každopádně vhodná pro šikovné absolventy

Obecně používané technologie ve firmě

Back-end:
1. Kromě standardního .NET frameworku vyvíjíme a pracujeme také s .NET Core 2.xx
2. Entity Framework Core především u aplikací, kde není až takový tlak na výkon. V opačném případě řešíme vlastní tenkou DAL vrstvou odladěnou pro maximální výkon například pomocí knihovny Dapper .NET
3. Používáme DI kontejnery Castle Windsor, Unity, AutoFac nebo DryIoc pro kompozici celého řešení dle potřeby a oddělení závilostí jednotlivých modulů mezi sebou případně v .NET Core používáme nativní DI kontejner
4. Moq framework, Selenium, MSTest, xUnit nebo nUnit pro účely testování řešení
5. Relační databáze MS SQL Server (případně ORACLE, PostgreSQL nebo MySQL)
6. NoSQL databáze MongoDB, DocumentDB, Azure Cosmos DB, Redis, Elasticsearch
7. ASP.NET Core Web API (REST) pomocí JSON/XML exchange případně WCF (SOAP)
8. Docker & Kubernetes, Swagger, AutoMapper, PostSharp, RestSharp, NLog
9. TFS (Visual Studio Team Services) pro build a release management + Git/TFVC

Front-end:
1. ASP.NET Core MVC
2. Angular 5.xx
3. React 16.x.x
4. TypeScript 2.xx
5. SignalR 2.x.x
6. Task runnery Gulp, Bower, Grunt a preprocesory Less, Sass
7. Javascript, jQuery resp. HTML & CSS obecně
8. Pro desktop platformu UWP/WPF + MVVM pattern nesmí chybět
9. Pro mobilní platformu dále Xamarin

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- základní znalost .NET frameworku (u seniorů pokročilá)

- základní znalost ASP.NET MVC (u seniorů pokročilá)

- základní znalost jakékoliv relační DB jako např. MS SQL Server (u seniorů pokročilá)

Výhodou bude, pokud budete umět

- základní znalost WPF nebo UWP výhodou (u seniorů nutná základní znalost)

Co vám můžeme nabídnout

- start-up specializující se na zakázkový vývoj výhradně pod platformou MS .NET

- práce v pohodovém týmu vývojářů

- pružná pracovní doba a možnost home-office

- práce v kanceláři !! nikoliv v open-space !!

- plat od 60 000,- CZK a výše dle zkušeností u seniornějších kandidátů

- plat od 40 000,- CZK a výše dle zkušeností u juniornějších kandidátů

Společnost
Valatron s.r.o.
Adresa
Táborská 940/31, Praha – Nusle
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO, dohoda o pracovní činnosti, jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.