Barton Consulting je specializovanou agenturou zaměřenou na vyhledávání IT a finančních odborníků pro klienty z řad prestižních českých i zahraničních společností. Poskytujeme profesionální služby v oblasti recruitmentu a executive search založené na dlouholetých zkušenostech se zprostředkováním zaměstnání na manažerské i úzce specializované pozice.

Za více než deset let jsme našli nové zaměstnání stovkám odborníků.

V této chvíli aktuálně poptáváme následující pozici:

Product Owner - SW development

Do pražského vývojového centra zahraniční společnosti hledáme uchazeče na pozici Product Owner. Naším klientem je společnost vyvíjející nejnovější online produkty (Web/ Mobile/ Tablet) pro interní potřeby. Nabízíme jedinečnou možnost stát se významným členem týmu, udávat směr mladým positivně smýšlejícím programátorům a podílet se tak nemalou měrou na dalším rozvoji vývojového centra. Společnost sídlí v centru Prahy v bezprostřední blízkosti metra.

Náplň práce:

Definovat a iniciovat produktové změny
Zastávat pozici lídra inovací a motivovat pro změny tým interních a externích vývojářů
Účast na návrhu architektury pro připravovaná SW řešení
Spolupráce s UX designerem a dalšími odděleními napříč firmou
Pracovat dle agilní metodiky SCRUM

Očekáváme:

Minimálně 2 roky zkušeností jako Product Owner
Předchozí zkušenost ze SW vývoje, ideálně webových a mobilních aplikací
Znalost Jira, SCRUM, základní znalost HTML
Zkušenost s vedením projektů a používáním projektových nástrojů
Velmi dobré komunikační a analytické schopnosti
Velmi dobrou znalost anglického jazyka
Přátelskou osobnost a kandidáta s přirozenou autoritou
SCRUM certifikace výhodou

Nabízíme:

Skvělou možnost odborného i karierního růstu
Vývojové kanceláře v centru Prahy
Přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou, relaxační zóna na pracovišti
Velmi rozmanitou a tvůrčí práci s nejmodernějšími technologiemi
Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
Flexibilní pracovní dobu

Společnost
BARTON Consulting s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Čeština (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Marketing, SW architekt, Product Manager, Project Manager, IT ředitel/manažer, Vedoucí vývoje/Team Leader, Product Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.