OZNÁMENÍ O VYHLÁŠENÍ VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ

Městský úřad Černošice je profesionálně a moderně řízenou organizací státní správy (pro okres Praha-západ) a samosprávy (pro město Černošice): Našimi principy jsou efektivní a transparentní výkon veřejné služby, vstřícně vůči všem klientům. Pokud se rozhodnete vstoupit do našeho týmu, dáme Vám možnost využít dobře své schopnosti a aktivně přispívat svými nápady v práci úřadu.

Nabízíme:

zajímavou a různorodou práci v úzké návaznosti na projekty a činnosti města a úřadu
platové ohodnocení v 11. platové; po zkušební době přiznání osobního příplatku
práci v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
možnost zlepšovat zaběhlé postupy a hledat nová řešení
možnost získat cenné zkušenosti z různých oblastí práva
pracoviště v centru Prahy – přímo na stanici metra „B“, Karlovo náměstí
systém dalšího vzdělávání a profesního i osobního rozvoje
zaměstnanecké benefity, např. mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, příspěvek na vzdělávání, 3 dny zdravotního volno/sickdays, možnost občasné práce z domova, atd.
možnost práce na kratší úvazek
pracovní poměr na dobu neurčitou
termín nástupu dle dohody

Náplň práce:

samostatná právní činnost při zabezpečování související agendy města a úřadu (např. tvorba právních předpisů obce, příprava a připomínkování smluv, příprava právních stanovisek, právní pomoc odborům městského úřadu v odborných otázkách, se specializací na právní otázky při zadávání veřejných zakázek a další)

poskytování právní podpory vedení města, úřadu a vedoucím pracovníkům úřadu

Vhodní kandidáti musí splňovat tato kritéria:

ukončené VŠ vzdělání v oboru právo na Právnické fakulktě
znalost platné legislativy
aktivní znalost práce s právními informačními systémy (ASPI, CODEXIS atd.)
výborné vyjadřovací a formulační schopnosti, schopnost právní argumentace
samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, aktivita, týmová spolupráce
občan ČR (nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR – nutnost ovládat jednací jazyk), fyzická osoba, která dosáhla minimálně 18 let věku,
svéprávnost
bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně, nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti za jednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jakoby nebyla odsouzena)

Místo a způsob podání přihlášky:

Přihláška musí být podána písemně v zalepené obálce s označením Výběrové řízení právník ve výše uvedené lhůtě. Přihlášku je nutno doručit do podatelny Městského úřadu Černošice na adresu: Riegrova 1209, 252 28 Černošice nebo na adresu pracoviště Praha: Podskalská 19, 128 25 Praha 2

Přihlášku nelze zasílat elektronicky!

Kontakt: Bc. Ivana Navrátilová – personální úsek

Telefon: 221 982 329

Podrobné informace k výběrovému řízení naleznete na www.mestocernosice.cz, kolonka úřední deska- výběrová řízení na volná pracovní místa.

Společnost
MĚSTO ČERNOŠICE
Adresa
Podskalská 1290/19, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Advokát, Právník, Úředník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.