Personální agentura

Advokátní koncipient

Pro úspěšnou advokátní kancelář hledám Advokátního koncipienta.

Je zde work – life balance.

Pracovní náplň:

Oblast obchodního a občanského práva

- smluvní právo

o obecné smluvní právo (běžné typy smluv, postoupení pohledávek)

o speciální smlouvy týkající se finančního trhu (standardizované – ISDA, ČBA; nestandardní – s burzami, speciálními klienty, dodavateli)

- věcná práva

o vlastnické právo

o věcná práva k věcem cizím, zejm. právo zástavní

- kompletní procesy – příprava smlouvy, navazující registrační řízení

- emise cenných papírů a další IB deals

o od hlavy až k patě – příprava emisních podmínek, komunikace s CDCP, koordinace správného průběhu emise v rámci firmy, prevence pokut ze strany České národní banky, navazující smluvní dokumentace vč. zajištění

o včetně průběžných jednání s emitenty a úzké spolupráce s oddělením IB

- korporátní právo

o koordinace korporátního života společností

o změny základního kapitálu, změny společenských smluv, kompletní zakládání společností

Oblast finančního práva

- oblast podnikání na kapitálovém trhu – ZPKT, MiFID II./MiFIR

- oblast investičních společností a investičních fondů – ZISIF, AIFMD; vč. § 15

- oblast ostatní regulace finančního trhu – EMIR, PRIIPS, SFTR, AMLZ/AMLD IV., směnárny

Ostatní regulatorika

- ochrana osobních údajů

- IT právo (práva autorská, internetové právo)

Oblast transakčního práva

Požadavky:

• dokončené VŠ právní

• velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem

• znalost práce na PC, řidičské oprávnění sk. B

• zkušenost na kapitálových trzích a zahraniční praxe vítána

• komunikativnost

• zodpovědnost, pracovitost a samostatnost

• spolehlivost, profesionální a reprezentativní vystupování

Nabídka:

• Velmi dobré platové ohodnocení + bonusy, široké spektrum benefitů (např. 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick days, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport, vzdělávání, hodiny jógy v office atd.)

• Možnost profesního a kariérního růstu, mezinárodní prostředí

• Zajímavá a pestrá práce v dynamicky se rozvíjející společnosti

• Zázemí silné společnosti

• Příjemné a moderní pracovní prostředí.

Nástup je dle dohody.

V případě zájmu o více informací kontaktujte: Ing. Lada Drobišová, MBA, tel. 722 950 102.

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas, aby společnost LD Human Resources s.r.o., IČ: 24275336 zpracovávala Vaše osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Třetím osobám mohou být poskytnuty za účelem získání zaměstnání, a to po předchozí domluvě.

Společnost
LD Human Resources s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.