Organizace ESET – HELP poskytuje péči o duševní zdraví a přispívá k jejímu rozvoji. Lidem s duševním onemocněním pomáháme znovu získat zdravotní, psychickou a sociální stabilitu, obnovit či rozšířit jejich možnosti a dovednosti a tím překonat nepříznivý stav. Cílem je dosáhnout plnohodnotného a spokojeného života. Služby orientujeme co nejblíže k člověku a jeho přirozenému prostředí.

Požadujeme

• vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách §110, popř. pracovníka v sociálních službách §116

• předchozí pracovní zkušenosti v sociálních službách
• výhodou zkušenost přímé práce s lidmi s duševním onemocněním, příp. s lidmi užívajícími návykové látky
• schopnost týmové spolupráce v rámci multidisciplinárního týmu, flexibilita, aktivní přístup a zájem

Nabízíme

• práce na 1,0 úvazek
• mzda 21 - 26 tis. Kč (s výhledem do budoucna až 30 tis. Kč)
• předpokládané datum nástupu: v období 15. 6. - 31. 7. 2018

• zajímavá a různorodá práce v multidisciplinárním terénním týmu specializovaném na komplexní podporu lidí se závažným duševním onemocněním především v jejich přirozeném prostředí
• pravidelná supervize, další průběžné vzdělávání, 6 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na dopravu

Náplň práce

• kontinuální spolupráce formou case managementu s lidmi se závažným duševním onemocněním
• podpora klientů především terénní formou v jejich přirozeném prostředí
• týmová spolupráce, psychiatrická rehabilitace, sociální poradenství, asertivní/proaktivní přístup, komplexní a dlouhodobá spolupráce, podpora klientů ve všech životních oblastech (zdraví, práce, finance, bydlení, volný čas, vztahy, sebepojetí), spolupráce s dalšími sociálními a zdravotními službami a přirozenou sociální sítí klienta

Podmínky výběrového řízení:
• splnění výše uvedených požadavků
• zaslání strukturovaného životopisu a motivačního dopisu

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoliv zrušit nebo přerušit.
Odpovídat budeme pouze uchazečům, kteří zašlou svoji reakci prostřednictvím odpovědního formuláře tohoto pracovního serveru.

Poskytnutím svých osobních údajů dáváte souhlas s tím, aby je organizace ESET – HELP, z. s., Úvalská 3411/47, Praha 10, IČ 62937260 zpracovávala a uchovávala pro účely výběru zaměstnance. Souhlas se zpracováním a uchováním údajů můžete kdykoliv odvolat.

Společnost
ESET - HELP, z. s.
Adresa
Úvalská 3411/47, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 21 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na dopravu, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday, Dovolená více než 5 týdnů, Možnost studijního volna
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace