M.B.A. Finance s.r.o.

Pro spolupracující advokátní kancelář přijmeme asistentku na hlavní pracovní poměr.

Asistentka advokátní kanceláře – M.B.A. Finance s.r.o.

Název pozice:

Asistentka advokátní kanceláře

Popis:

Požadujeme:

• Minimálně středoškolské vzdělání
• Dobrou znalost práce na PC – aplikace MS Office
• Odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
• Odpovědný a aktivní přístup k zadávaným úkolům
• Schopnost samostatné i týmové práce
• Ochotu učit se novým věcem
• Komunikativní schopnosti

Náplň práce:

• Písemná i elektronická komunikace se soudy, klienty a dalšími subjekty
• Zpracování příchozí korespondence
• Dodržování interních pravidel, lhůt a nastavení procesů
• Zpracování statistik, přehledů a reportů
• Administrativní podpora
• Další úkony administrativního charakteru dle pokynů zaměstnavatele

Nabízíme:

• Spolupráce v mladém a profesionálním kolektivu
• Motivační finanční ohodnocení
• Firemní jazykové vzdělávání
• Příležitost k osobnímu růstu
• Zajímavé zaměstnanecké benefity
• Místo výkonu práce: Jeseník

V případě Vašeho zájmu o zařazení do výběrového řízení na danou pozici, nám zašlete motivační dopis s CV a tel. spojením na e-mail: veronika.adamkova@mbaf.cz
Poskytnutím osobních údajů uvedených v zaslaných materiálech naší společnosti dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v databázi, a to na dobu do odvolání Vašeho souhlasu, za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaných materiálech jsou pravdivé a úplné.

Informace o pozici:

Místo pracoviště: Masarykovo nám. 1346/15, Jeseník
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zadavatel: Zaměstnavatel
Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt:

Místo pracoviště:

Masarykovo nám. 1346/15, Jeseník

Kontaktní osoba:

Veronika Adámková

Kontaktní telefon:

+420 734 499 715