HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví působí v ČR již od roku 1993. Hlavním posláním naší organizace je propagace a podpora dobrovolnictví v České republice. V souladu s tímto posláním realizujeme řadu projektů zaměřených na rozvoj dobrovolnictví v různých typech organizací, máme vlastní mentoringové dobrovolnické programy, program firemního dobrovolnictví a snažíme se zviditelnit přínos dobrovolníků v médiích. Máme pověření k výkonu sociálně-právní ochrany dětí.

Aktuálně hledáme do našeho týmu Centra mentoringových dobrovolnických programů nového kolegu či kolegyni na pracovní pozici:

Asistent/ka a office manažer/ka

Rádi se postaráte o zázemí týmu odborných pracovníků? Baví vás administrativní práce s jasným zadáním a smyslem? Rádi budete hledat cesty, jak zjednodušit administrativní procesy? Chcete blíže poznat fungování zavedené neziskové organizace?

Náplň práce:

  • Komunikace se zájemci o dobrovolnictví
  • Komunikace s externími spolupracovníky programů
  • Administrativní podpora koordinátorů
  • Organizace vzdělávání dobrovolníků
  • Vedení pokladny
  • Zajištění chodu kanceláře, klubovny a techniky
  • Knihovník naší malé odborné knihovničky
  • Jednoduchá práce na webu a facebooku
  • Hledání nových prostor kanceláře

Požadujeme:

  • Pečlivost
  • Dobré komunikační a organizační schopnosti, aktivní přístup
  • Schopnost zodpovědné samostatné práce
  • Týmový duch, ochota se učit, empatický přístup
  • Znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

Výhodou:

  • Pozitivní přístup k moderním technologiím a chuť aplikovat je

Nabízíme:

  • HPP/DPP na částečný úvazek (cca 0,5) – denně cca 4hodiny, pracoviště v blízkosti metra B Anděl
  • Zaučení a metodická podpora
  • Práce v přátelském a podporujícím týmu, zázemí stabilní organizace
  • Flexibilní pracovní doba, občasná práce z domova, 5 týdnů dovolené, sick days
  • Prostor k realizaci vlastních nápadů

Vhodné i pro studenty, maminky a tatínky na rodičovské dovolené, osoby se zdravotním omezením atd. Nástup v prosinci 2017/lednu 2018.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, zašlete prosím Váš životopis a motivační dopis do 28.11.2017.

Společnost
HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z. ú.
Adresa
Štefánikova 216/21, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Asistentka, Office Manager, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, jiné
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení, ostatní.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

HESTIA - Centrum pro dobrovolnictví, z. ú., Zuzana Hasanová
Štefánikova 21, 15000 Praha 5 – Smíchov, Česká republika
728 006 514