Již 20 let se zabýváme vývojem a provozem komunikačních a obchodních platforem, návrhem a vývojem mobilních aplikací, integrací, provozem řešení a souvisejících služeb a rozvíjení vlastních produktů. Jsme hrdým členem Etnetera Group.

Linux administrátor do firmy, která spojuje rozdílné

Jsme Etnetera a doslova spojujeme svět. Třeba tím, že se informace od manažerů dostanou k zaměstnancům nebo od firem k zákazníkům. Komunikace je pro nás alfou a omegou – vyvíjíme totiž komunikační a obchodní platformy. Konkrétně třeba klientské portály, intranety, mobilní aplikace a nástroje firemní komunikace.

Orosilo se ti čelo při zmínce o komunikaci? Neboj, nehledáme člověka s prořízlou pusou a rétorickými dovednostmi. V tvém případě více oceníme bystrou mysl a technické znalosti.

Jakého parťáka chceme do našeho týmu adminů?

 • Pojmy jako Tomcat, MySQL, Mongo, Redis nebo haproxy by ti neměly znít jako názvy japonských vesnic. Samozřejmě nehledáme Supermana a neočekáváme brilantní znalost všech těchto nástrojů. Postačí, když budeš ovládat aspoň jeden, zbytek tě naučíme.
 • Máš-li povědomí o nástrojích Jenkins a Ansible a je pro tebe stejně jako pro nás zajímavá automatizace správy serverů, jsi náš člověk.
 • Pokud ukládáš logy místo do souboru do Elastic Stacku a co jde to s rozmyslem strčíš do kontejneru a spustíš v Dockeru, vysloužíš si u nás nejen uznalé poplácání po rameni, ale téměř jisté přijetí ;)
 • Práce pro tebe není jen místem, kam si denně chodíš odsedět svých osm hodin, ale třeba i příležitostí potkat nové lidi. Hledáme člověka, který mezi nás zapadne a stane se součástí našeho pestrého týmu.

Co ti můžeme nabídnout?

 • Finanční ohodnocení v rozsahu 35 000–60 000 Kč
 • Volbu tvé další cesty Etneterou
 • Můžeš být u vzniku nových řešení pro naše klienty a postavit je od začátku na zelené louce v Project týmu.
 • Možná je tvůj pohled na věci odlišný, pak tvé kroky mohou následovat do našeho bezpečnostního (CSIRT) týmu.
 • Předchozí body jsou pro tebe divočina a naopak je ti bližší dlouhodobá spolupráce s klientem a postupný rozvoj stávajícího projektu? Pak je tu Operation tým.
 • Pořád se nikde nevidíš? Baví tě víc infrastruktura, sítě, datová centra, Cloudy? Pak je tu pro tebe příležitost pomoc při správě pár racků plných HW a naším VDC a cloudovými službami (jsme účastníky projektu OpenNebula.org, využíváme AWS, MS Azure atd).
 • Možnost zavádět nové věci a postupy

A kromě práce jsou ti k dispozici:

 • Možnosti svobody a vlastní volby.
 • Necháme na tobě, zda v případě deštivého počasí půjdeš do práce, nebo pro tentokrát zvolíš práci z domova.
 • U nás si můžeš vybrat značku a model svého notebooku i to, do jaké pozice si nastavíš svůj polohovatelný stůl.
 • Kdy přijdeš do práce a kdy odejdeš.
 • Chápeme, že život není jen o práci. My ti jej obohatíme díky příspěvkům na dopravu, dovolenou, zdravotní péči nebo jazykové vzdělání. Stravenky jsou samozřejmostí.
 • Nevyčerpatelná studnice vzdělávání a nových poznatků. Nové znalosti můžeš načerpat nejen na seminářích nebo workshopech, které si vybereš, ale i na pravidelném vnitrofiremním TechLunchi, kdy nad pizzou diskutujeme o nových trendech v návrhu aplikací.
 • Inspirativní prostředí plné zajímavých lidí a zábavy. Naše kanceláře v Holešovicích oplývají nejen komfortními a vizuálně zajímavými prostory, ale hlavně lidmi, které stojí za to poznat. A tuto příležitost určitě budeš mít díky řadě akcí, na kterých se mimo práci rádi potkáváme.
 • Podpora sportu u nás není jenom o Multisportce, sport máme opravdu rádi. Máme sprchy v prostorách Etnetery, takže můžeš ráno přijet na kole, nebo si přes poledne zaběhat.

Rozbušilo se ti při čtení této nabídky srdce nadšením, ale cítíš, že nemáš dostatek profesních zkušeností? I přesto se k nám stav na kafe, probereme, co se s tím dá dělat.


Informace o pozici

Společnost
Etnetera a.s.
Adresa
Jankovcova 1037/49, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem. Vhodné pro: tělesně postižení, vozíčkáři.