Zavedená auditorská a daňová kancelář fungující na trhu již od roku 1997 hledá vhodné uchazeče na pozici:

asistent / ka daňového poradce - statutárního ředitele

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- znalost principů účetnictví a schopnost kontroly jejich dodržení

- znalost právních předpisů - zák. o účetnictví, Českých účetních standardů, zákona o daních z příjmů, orientace v NOZ, DPH

- organizační schopnosti, důslednost, samostatnost, odpovědnost, komunikativnost, ochotu dále se vzdělávat

- ochota cestovat, časová flexibilita

- rutinní zvládání práce na PC, znalost práce s kancelářským balíkem MS OFFICE (Word, Excel, Outlook)

Nabízíme:

- práce v týmu pod vedením zkušenějších kolegů

- zajímavou a zodpovědnou práci na plný úvazek

- prostor k profesnímu a i osobnímu růstu

- podporu dalšího vzdělávání

- možnost podpory při získání auditorského / daňového oprávnění KA ČR / KDP ČR

- pracovní poměr na dobu neurčitou

- odpovídající finanční ohodnocení

- rozšířené zaměstnanecké výhody

- možnost pružné pracovní doby

Náplň práce:

- organizace schůzek a účast na jednáních s klienty vč. zajištění podkladů pro tato jednání

- součinnost při publikační činnosti do odborných periodik

- administrativní činnost a vedení kanceláře

- účast na daňových zakázkách a na ekonomickém poradenství

- účast na projektech podnikového /transakčního poradenství

- účetní, daňové poradenství a zpracování písemných odborných stanovisek klientům

Společnost
DPE servis a.s.
Adresa
Jungmannova 319, Jičín – Valdické Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 000 – 25 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Asistentka, Daňový poradce/specialista, Odborný asistent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.