Chcete pracovat v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu? Tak to hledáme právě Vás. Domácí zdravotní péče hledá pro své klienty terénní zdravotní sestru.

Co vás čeká?

Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu bez odborného dohledu, poskytovanou v domácím prostředí klientů.

Podílí se na rozvoji metod sociálně - zdravotní práce a aplikaci nejnovějších poznatků z psychologie, zdravotnictví, pedagogiky a práva. Podílí se na metodické a koncepční činnosti.

Co od vás očekáváme:

Vzdělání minimálně SŠ zdravotní, všeobecná sestra.

Respekt ke křesťanským hodnotám a principům, empatický přístup ke klientům, úcta k životu v jakékoliv podobě, organizační schopnosti, sociální cítění, zodpovědnost, otevřenost, schopnost týmové spolupráce, ochota vzdělávat se, odolnost vůči psychické zátěži

Trestní bezúhonnost

Komunikační schopnosti

Řidičský průkaz sk. B, nejlépe aktívní řidič

Jaká je Vaše výhoda?

Praxe v oboru a samostná práce (dříve registrace)

Co můžeme nabídnout?

zajímavou a pestrou práci, velkou míru samostatnosti a odpovědnosti. Mzdové zařazení – nástupní zákl. mzda v rozpětí od 20.170,- Kč do 21.830,- Kč, konkrétní výše je pak stanovena dle uznatelné praxe a vzdělání, příplatky za práci v sobotu a neděli ve výši 20%. Nástupní bonus 10.000,- Kč.

Po zapracování osobní příplatek a odměny.

V rámci benefitů 1 týden dovolené navíc, služební telefon, příspěvek na vzdělávání, možnost supervizí a osobního růstu. Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Předpokládaný termín nástupu: ihned nebo dle dohody

Místo výkonu práce: ORP Rožnov pod Radhoštěm

Zaujala Vás naše nabídka?

Pak stačí zaslat strukturovaný životopis a souhlas se zpracováním osobních údajů pro účely výběrového řízení Bc. Erice Moščákové, tel. 776 111 238, po stlačení tlačítka ODPOVĚDET,

NEBO písemně na adresu Charita Valašské Meziříčí, Kpt. Zavadila 1345, 757 01 Valašské Meziříčí.

Společnost
Charita Valašské Meziříčí
Adresa
Pivovarská 2190, Rožnov pod Radhoštěm
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 20 170 – 21 830 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Charita Valašské Meziříčí, Erika Moščáková
776 111 238
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.