Rád/a pracujete v terénu? Nebaví Vás vysedávání v kanceláři? Máte chuť pracovat s lidmi, kteří jsou sociálně vyloučení nebo sociálním vyloučením ohrožení?

Tak neváhejte a přidejte se do týmu v Liberci!

Do svého týmu hledáme kolegyni/kolegu na pozici – Sociálního pracovníka

POŽADAVKY

• Schopnost efektivně pracovat v týmu
• Výhodou znalost problematiky sociálního vyloučení, ochotu k práci s lidmi v náročné životní situaci výhodou
• Další kompetence: samostatnost a iniciativní přístup, osobnostní zralost, výborné komunikační schopnosti, uživatelská znalost PC, ochota k dalšímu vzdělávání a rozvoji
• Praxe s pracovním a dluhovým poradenstvím výhodou

NABÍZÍME

• Plný pracovní úvazek/ Zkrácený pracovní úvazek
• Zaměstnání v zavedené organizaci
• Finanční kompenzaci krátkodobé pracovní neschopnosti
• Možnost profesního růstu
• Vzdělávání v oboru včetně interních vzdělávacích akcí
• Podpora metodického oddělení
• Supervize
• Práci v přátelském kolektivu za adekvátní platové ohodnocení

NÁPLŇ PRÁCE

• Poskytování sociálních služeb cílové skupině klientů (osoby sociálně vyloučené, ohrožené sociálním vyloučením)
• Zejména pomoc při hledání bydlení, řešení souvisejících problémů, dluhová problematika, pracovní poradenství
• Administrativní práce

Nástup dohodou!

Společnost
ROMODROM
Adresa
Příční 279/21, Liberec – Liberec VII-Horní Růžodol
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Plat
Plat: 18 000 – 22 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná pro absolventy.