PRK Partners.r.o. advokátní kancelář s mezinárodní klientelou, hledá spolupracovníky / spolupracovnice na pozici:

ASISTENT/KA v advokátní kanceláři

Máte chuť pracovat v příjemném pracovním prostředí a s fajn kolegy, je pro Vás samozřejmostí zodpovědnost, pečlivost a organizace týmu je pro Vás výzva?

Pak potřebujeme právě VÁS

Požadavky

  • středoškolského vzdělání s maturitou
  • praxe v advokátní kanceláři na této pozici výhodou
  • aktivní znalost angličtiny slovem i písmem na velmi dobré úrovni, další jazyk výhodou
  • velmi pokročilá znalost MS Office – Outlook, Word, Excel, PowerPoint
  • velmi dobré komunikační dovednosti, smysl pro odpovědnost a pro detail, schopnost samostatného uvažování
  • velmi dobré organizační schopnosti a time management
  • vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
  • psaní všemi deseti hmatovou metodou
  • základní přehled o účetnictví

Náplň práce

  • administrativní podpora teamu
  • formátování dokumentů, přepisy, mark-ups
  • příprava podkladů pro jednání, fakturaci a účetnictví
  • komunikace s klienty a soudy
  • organizace a archivace spisů

Nabízíme

  • rodinnou atmosféru v rámci jednotlivých týmů a zázemí velké kanceláře s mezinárodní klientelou
  • kancelář v centru Prahy
  • zajímavé platové ohodnocení a bonusy
  • odborná školení
  • zaměstnanecké benefity
  • firemní akce

Prosím zasílejte své strukturované CV v češtině a angličtině včetně fotografie.

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem, dovolujeme si Vás informovat, že kontaktováni budou pouze ti uchazeči, kteří budou pozváni k interview. Děkujeme za pochopení.

Společnost
PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář
Adresa
Jáchymova 26/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Jáchymova 2, 11000 Praha 1, Česká republika
221 430 111
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.