My na Zonky věříme, že půjčování peněz se dá dělat férověji a výhodněji. Bez velkých nákladných institucí. Zonky je česká internetová služba, která funguje na principu P2P. Propojuje ty, kteří si chtějí půjčit levněji s lidmi, kteří chtějí investovat do půjček lidí a získat zajímavé zhodnocení. Služba vznikla v roce 2015 a je členem finanční skupiny PPF.

Jsme největší fintech společností v České republice. Lidé si už na Zonky půjčili více než 3 miliardy korun a více než 19 tisíc lidí na Zonky investuje. Zonky mají lidé rádi také proto, že se ke každému zákazníkovi chová jako k člověku a nemluví bankovničtinou.
Už je nás víc než 150 a stále rosteme. Přivítáme mezi námi ty, kteří s námi chtějí měnit pravidla hry na trhu se spotřebitelskými úvěry.

Backend Java Developer

Koho k nám hledáme?

Hledáme člověka, který se zajímá o JVM svět a distribuované systémy obecně.
Náš vývojový stack je klasika - Spring (Boot, Cloud, Data), Hibernate, Postgres, Netflix knihovny na fault tolerance (Hystrix, Ribbon, Eureka, Feign), Docker, AWS vychytávky, píšeme v Jave, ale experimentujeme i s Kotlinem.

Všechno není jen o technologiích. Máme rádi čistý kód a dobrý objektový návrh. Společně se vzděláváme, tzn. organizujeme si TDD dýchánky, Coding dojo, čteme knihy v čtenářském klubu a píšeme společný blog (https://medium.com/zonky-developers).

Pokud některou z výše uvedených věci neznáš / neumíš, nevadí. Důležité je mít chuť se neustále posouvat a nebát se přiložit ruku k dílu. Možností rozvíjet Zonky je hodně a dobrých programátorů není nikdy dost. Přidej se k nám a pomoz nám s tím. :)

O vývojovém týmu v Zonky

Migrujeme na mikroservisní architekturu, máme monitoring v New Relic a Grafana, logy ve Splunku, infrastrukturu v AWS, continuous deployment v Jenkins, používáme dynamické feature flagy na rychlý vývoj a bezvýpadkově releasujeme několikrát týdně.
Pouštíme se do immutable infrastruktury a kubernetizace, začínáme implementovat eventing, hrajeme si s reaktivním programováním - prostě a jednoduše řešíme všechno dobré i špatné, co k vývoji distribuovaného systému patří.

S korporátním přístupem se u nás nesetkáš. Nemáme architekty, kteří by rozhodovali za nás, analytiky kteří by nám kreslili UML diagramy, podle kterých musíme programovat, taky nevedeme. Podílíme se na vývoji od zadání, analýzy problému, návrhu řešení až po nasazení a běh na produkci.

Co tě u nás čeká a nemine?

  • můžeš si vybrat mezi MacBookem nebo laptopem HP
  • dostaneš MultiSport kartu - v budově pražského officu je fitko / solná jeskyně, které můžeš během dne navštívit
  • ve firemní kuchyňce najdeš čerstvé ovoce a zeleninu
  • “home office” u nás není sprosté slovo :)
  • možnost zvýhodněné sazby pro hypotéku nebo spotřebitelský úvěr
  • zajímavá sleva na auto

S kým budeš pracovat?

  • Martin Damovský - https://twitter.com/damovsky
  • Roman Pichlík - https://twitter.com/_dagi
  • Dominik Moštěk - https://twitter.com/DominikMostek
  • a 40 dalších nadšenců do IT

Informace o pozici

Společnost
Zonky s.r.o.
Adresa
Praha – Veleslavín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zonky s.r.o., Linda Hubičková