Jsem Ondra a dělám v Zonky weby a frontend. Mám teď šanci tě přesvědčit, že chceš jít dělat k nám. Je tady nejlepší banda lidí, kterou jsem zažil. A za tři roky jsem se tu naučil, co by mi jinde trvalo 2x - 3x déle.

HTML umělec/umělkyně, který/á chce začít s frontendem

Nehrajeme si na vědátory a whiteboard máme na schémata, ne na interview. Najdeme vhodný domácí úkol, abychom se podívali na Tvůj kód. Nezajímají nás finesy nebo fizz-buzz na jeden řádek. Chceme vidět, jak pracuješ. Pak se sejdeme a zjistíme o sobě něco víc. A protože můžeme kecat do toho, koho mezi sebe chceme, máme tady tak dobrou atmosféru.

Celý náš velký DevOps se rozpadá na menší týmy. Každý z nich je mix lidí (frontend, backend, QA), a funguje soběstačně, podobně jako jednotky speciálního nasazení (možná i proto si přezdíváme Alfa, Bravo, atd.)

Co u nás najdeš? Dobrou kávu, ovoce, zeleninu, každý čtvrtek snídaně, Q&A s naším šéfem, 1 on 1 s našimi šéfy. Groomingy, planningy, retrospektivy, 14denní sprinty a větší release každý týden. Nasazovat umíme i bez výpadku. V duchu devops programujeme, nasazujeme a držíme pohotovost, za kterou za odměnu dostáváme den volna.

Backend máme v Javě, používáme Jenkins pro Continuous Integration. Na frontendu máme AngularJS (1.x), Ember. Vybíráme si ale vždycky vhodný nástroj na daný úkol. Hodně infrastruktury máme v AWS. Všechno, co jen trochu jde, testujeme automaticky. Máme spoustu metrik a varování a bezpečnost je pro nás součást úkolu, ne sprosté slovo.

Jací jsme je snad trochu vidět. S kým bychom ale rádi pracovali?

Raději někoho, kdo přemýšlí, a má hlad po poznání a učení, než těžkého profíka, který si myslí, že už všechno umí. Chtěli bychom, abys od webů vplul(a) mezi naše frontend stálice a dál se učil(a).

Minimum:

 • HTML + CSS struktura kódu, sémanticky ok, a responsivní
 • Vanilla JS, jQuery netriviální DOM manipulace, práce s events apod.

Plus:

 • SCSS nebo jiné CSS preprocesory
 • REST API zkušenosti (př. použití API Facebooku nebo jiných)
 • Git nebo jiný version control nástroj
 • Angular/Ember/React/Vue zkušenost s moderními frameworky

A co za to?

 • peníze za mě osobně dobré, rozhodně srovnatelné v odvětví
 • notebook na práci od HP nebo Apple
 • 2 sick days, dovolená a tak dál, plus den volna za každý týden pohotovosti
 • Multisport karta
 • benefity nasmlouvané u partnerů (př. pěkný úrok na hypotéku nebo slevy na auta)

Informace o pozici

Společnost
Zonky s.r.o.
Adresa
Praha – Veleslavín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Zonky s.r.o., Linda Hubičková