Společnost zabývající se investicemi, restrukturalizací podniků, správou pohledávek a developerskou činností hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici:

Junior/absolvent právník

Jsi čerstvě po škole nebo s krátkou praxí? Baví Tě insolvenční a exekuční právo? Zajímá Tě restrukturalizace společností? Chceš pracovat na zajímavých projektech?

Pak Tě čekáme v našem týmu!

Náplň práce:

  • právní servis při developerských projektech
  • právní podpora při prodeji nemovitostí a při restrukturalizacích společností
  • spolupráce s advokátními kancelářemi (domácími i zahraničními)
  • komunikace vůči třetím osobám (klienti, soudy, úřady, banky, exekutoři, insolvenční správci)
  • zhodnocení pohledávek z právního hlediska
  • správa nemovitostí

Požadujeme:

  • absolventa právnické fakulty v ČR
  • stabilní a dlouhodobou spolupráci v přátelském kolektivu
  • zájem o prohloubení znalostí z občanského práva a práva týkajícího se vymáhání pohledávek
  • zájem o insolvenční a exekuční problematiku výhodou
  • aktivní přístup, zájem se dále vzdělávat a odborně růst
  • uživatelskou znalost práce s MS Office
  • samostatnost, spolehlivost, časovou flexibilitu
  • řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič (služební cesty cca 1x 14 dní na 1 den)
  • dobrá znalost AJ a ČJ

Nabízíme:

  • práci v menším právním týmu ve společnosti zabývající se investicemi, restrukturalizací podniků, developerskou činností a správou a vymáhání pohledávek,
  • díky přátelskému prostředí máme minimální fluktuaci zaměstnanců
  • možnost odborného rozvoje pod dohledem spolupracující advokátní kanceláře
  • zajímavou práci nejen po stránce právní, ale i ekonomické
  • zajímavé benefity a nadstandardní pracovní prostřední
  • lokalita na metru Florenc (5 min od centra)

Práce je vhodná i pro absolventy!

Společnost
Reticulum, a. s.
Adresa
Sokolovská 394/17, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Stavebnictví a reality, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.