Společnost pro informační databáze, a.s.

Specialista ochrany osobních údajů

Náplň práce:

· Účast při poskytování služeb pověřence ochrany údajů

· Analýza souladu s legislativou ochrany osobních údajů

· Příprava provozních doporučení v oblasti ochrany osobních údajů

· Řešení stížností a podnětů

· Vyhodnocování bezpečnostních incidentů

· Spolupráce s Úřadem pro ochranu osobních údajů

Požadavky na kandidáta:

· Praxe v oblasti zpracování osobních údajů výhodou

· Preferujeme vysokoškolské právnické vzdělání (i absolvent příp. student 4. či 5. ročníku)

· Pokročilá znalost práce na PC – Word, Excel, Powerpoint

· Pozitivní vztah k informačním technologiím a ochota se učit

· Smysl pro detail

· Odpovědný přístup

· Flexibilita

· Psychická odolnost

· Prezentační dovednosti

· Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

· Zajímavou práci v úzkém kontaktu s řadou významných i nadnárodních společností

· Prostředí dynamické společnosti se silným akcionářským zázemím a mladým pracovním kolektivem

· Podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání

· Systém zaměstnaneckých výhod

Umístění pracovního místa:

· Praha, možnost pracovních cest mimo Prahu

Datum nástupu:

· dle dohody

Adresa
Antala Staška 510/38, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Právní služby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Společnost pro informační databáze, a.s., Jan Slanina
Antala Staška 510/38, 14000 Praha – Krč, Česká republika
724 924 840