SOS dětské vesničky hledají kandidáty/ky na pozici:

Sociální pracovník/pracovnice

Náplň práce:

Hlavní náplní na této pozici je doprovázení pěstounských rodin zahrnující podporu a poradenství, přímá práce s klienty, vedení spisové dokumentace, sociálně-právní poradenství.

Požadavky:

  • Vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
  • Výborná znalost zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • Uživatelská znalost MS Office
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost
  • Pečlivost, vysoké pracovní nasazení
  • Motivace k osobnímu rozvoji v problematice práce s dětmi, vzdělávání
  • Trestní bezúhonnost

Výhodou:

  • Praxe v oboru sociálně-právní ochrany dětí
  • Pracovní zkušenost v organizaci zabývající se náhradní rodinnou péčí
  • Psychoterapeutický výcvik

Nabízíme:

  • Pracovní uplatnění s využitím předchozí praxe a schopností
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Podíl na aktivitách dětských vesniček a rozvoji služeb v oblasti péče o ohrožené děti v ČR
  • Podporu a profesní rozvoj v zázemí mezinárodní organizace SOS Children's Villages International

Termín nástupu: prosinec 2017

Forma: Hlavní pracovní poměr

Místo pracoviště: SOS dětská vesnička Brno – Medlánky

Výběrové řízení bude probíhat v SOS dětské vesničce Brno. Více informací u Regionální ředitelky pro Jihomoravský kraj, paní Marcely Troubilové (tel.: 724 334 332).

Pokud jste se rozhodl/a ucházet se o pozici Sociální pracovník/pracovnice pro SOS dětské vesničky, zašlete nám Váš strukturovaný životopis a stručný motivační dopis.

Společnost
SOS dětské vesničky, z.s.
Adresa
Borůvková 551/11, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Právní služby, Vzdělávání a školství, Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník, Speciální pedagog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace