Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. byla založena v roce 1990 . Od svého založení si tato kancelář vybudovala pevné místo na českém trhu. Advokátní kancelář má pracoviště v Praze a Hradci Králové, přičemž na poskytování právních služeb a provozu advokátní kanceláře se podílí v současné době okolo 40 pracovníků. Z tohoto počtu odborný tým advokátní kanceláře tvoří spolu s partnery dalších 20 advokátů a advokátních koncipientů.

Advokátní koncipient/koncipientka

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s. r. o. hledá do svého týmu spolupracovníka na pozici Advokátní koncipient/ka. Nabízíme zajímavou odbornou práci v mladém dynamickém kolektivu.

Očekáváme ukončené vysokoškolské vzdělání v oboru práva v České republice, velmi dobrou úroveň odborných znalostí, ochotu pro další vzdělávání a odborný růst, vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu, schopnost týmové práce, výbornou znalost anglického jazyka, znalost dalšího jazyka výhodou, znalost právních programů - ASPI, apod. Dokonalé profesionální vystupování, proaktivitu, samostatnost a komunikační schopnosti.

V případě Vašeho zájmu očekáváme Váš strukturovaný životopis spolu s fotem a motivačním dopisem na uvedené e-mailové adrese.


Informace o pozici

Společnost
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
Adresa
Sokolovská 5/49, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., Mgr. Lenka Lacinová
Sokolovská 5/49, 18600 Praha 8 – Karlín, Česká republika
606 743 203
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.