Společnost Inter Cars je největším evropským distributorem náhradních dílů na osobní a nákladní vozy. Působíme na trzích České republiky, Slovenska, Polska, Ukrajiny, Litvy, Maďarska, Bulharska, Rumunska, Chorvatska, Belgie, Itálie a Ruska. Stabilní zázemí a kultura mezinárodní společnosti, dynamický růst a trvalé posilování pozice na všech trzích vytváří příležitost kariérního růstu pro všechny motivované a kvalifikované pracovníky.

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA

Náplň práce:

  • Správa a rozvoj webových stránek
  • On-line marketing – správa a nastavování PPC kampaní a bannerové reklamy (i na sociálních sítích), sledování trendů, návrhy a realizace schválených inovací
  • Založení a správa účtů na sociálních sítích (Facebook, Twitter, Instagram, YouTube)
  • Tvorba a zasílání newsletterů (MailChimp)
  • Podpora pobočkové sítě
  • Organizace eventů
  • Příprava a tvorba letáků, brožur, ceníků a katalogů
  • Jednání s dodavateli a vyhodnocování cenových nabídek
  • Podíl na tvorbě marketingových plánů a prezentací

Požadujeme:

  • Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • Organizační a komunikační dovednosti, kreativitu, samostatnost, zodpovědnost, týmovost
  • PC dovednosti - pokročilá úroveň (MS Office, nástroje Google - AdWords, Analytics, Tag Manager, apod., Sklik, zkušenosti se správou účtů v sociálních sítích - Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Základy html, výhodou znalost práce v grafických programech
  • Velmi dobrou znalost ČJ, aktivní AJ, další jazyk výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Příležitost pro profesní seberealizaci v úspěšné a rychle se rozvíjející společnosti se stabilním zázemím, která je součástí velké mezinárodní skupiny
  • Přátelské a týmové pracovní prostředí, které je orientováno na výkon a kvalitu
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Mobilní telefon, notebook
  • Zaměstnanecké benefity
  • Dlouhodobou perspektivu nebo i možnost dalšího růstu pro motivované a schopné zaměstnance
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Nástup možný ihned

Místo pracoviště:

  • Inter Cars Česká republika s.r.o., Novodvorská 1062/12, Praha 4 - centrála společnosti

Společnost
Inter Cars Česká republika s.r.o.
Adresa
Novodvorská 1062/12, Praha – Lhotka
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Firemní akce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Auto - moto, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné pro: tělesně postižení.