Firemní právník

V současné době do našeho týmu hledáme na zkrácený pracovní úvazek nového kolegu či kolegyni na pozici firemní právník, který bude mít na starost správnost smluvních vztahů v rámci obchodního práva, pronájmu bytových a nebytových prostor a jiných smluvních vztahů spojených s oborem našeho podnikání.

Pracovní náplň:

  • Příprava a posuzování návrhů smluvních dokumentů
  • Zpracování právních stanovisek
  • Poskytování právních rozborů
  • Zajišťování výkladů právních předpisů
  • Spolupráce s vedením společnosti

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání právního směru (obchodní, občanské a pracovní právo)
  • Velmi dobrou znalost české legislativy
  • Znalost anglického jazyka
  • Zkušenost z podnikového práva 3-4 roky podmínkou
  • Aktivní přístup k řešení problémů
  • Schopnost samostatné, ale i týmové práce
  • Znalost práce na PC (MS Office)
  • Flexibilitu, spolehlivost, pečlivost, komunikativnost, zodpovědnost
  • Profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Zkrácený pracovní úvazek - 20h týdně
  • Zaměstnanecké benefity – stravenky, 5 týdnů dovolené, příspěvek na dovolenou
  • Práce v centru Prahy
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Společnost
LIGNA a.s.
Adresa
Vodičkova 791/41, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na dovolenou, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů
Zařazeno: Právní služby, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

LIGNA a.s., Jitka Mrňová
224 152 010