Je-li vaším cílem získat stabilní a dobře ohodnocenou práci potom přijďte mezi nás!
Nabízíme: zázemí silné společnosti , odpovídající mzdové ohodnocení, plné zaškolení do pracovních procesů, možnost školení, dalšího profesního růstu a rozvoje, práci s moderními technologiemi, jazykové vzdělávání, zvýhodněné telefonní tarify, závodní stravování...
Přijďte, rádi se s Vámi osobně setkáme.

Odborný specialista controllingu

Náplň práce:
vedení smluvní dokumentace ve skupině, jednání s orgány státní správy,zpracování ekonomických podkladů pro vrcholový management společnosti,

Požadavky:
VŠ vzdělání právního nebo ekonomického směru
praxe 5 let na obdobné pozici
dobrá znalost práce s PC (Excel)
znalost AJ/NJ výhodou
pečlivost, spolehlivost
pracoviště v Komořanech u Vyškova

Nabízíme
zázemí silné prosperující společnosti, práci v moderním prostředí
stabilitu pracovního uplatnění
odpovídající mzdové ohodnocení - k jednán dle praxe a zkušeností

pružná pracovní doba

jazykové vzdělávání
příspěvek na stravování

Společnost
European Data Project s.r.o.
Adresa
Komořany
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Plat
Plat: 20 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Právní služby, Auditor, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel