Konzultační IT společnost se sídlem v Praze působící v oblasti vývoje software a IT služeb hledá do týmu vhodné kandidáty na realizaci projektů na pozici:

Vývojář .NET

Náplň práce

  • Vývoj enterprise aplikací na platformě .NET.
  • Vývoj backendů pro webové a mobilní frontendy.

Požadujeme

  • Dobrá znalost platformy .NET a jazyka C#
  • Dobrá znalost SQL a principů relačních databází.
  • Znalost objektově orientovaného programování
  • Samostatnost, svědomitost, zodpovědnost za odvedenou práci.
  • Zkušenost s programováním 2 roky

Výhodou

  • Znalost v oblasti vývoje web front-endů (HTML5, CSS3, Javascript)
  • Znalosti v oblasti vývoje mobilních aplikací/front-endů (Android, iOS)
  • Znalosti z oblasti architektury a design patterns
  • Zkušenost s vývojem komerčního SW na platformě .NET delší než 2 roky
  • Znalosti v oblasti projektových metodik (SCRUM, RUP …)
  • Znalost technologií NHibernate
  • Znalost či zkušenost programování v jazyce Java

Co vám můžeme nabídnout

  • Architektonicky a technologicky velmi zajímavá řešení.
  • Výborné finanční ohodnocení.
  • Přátelský kolektiv menší české firmy.
  • Pracoviště v blízkosti metra.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost částečného či příležitostného homeoffice (v závislosti na možnostech projektu a dohodě).

Pokud máte zájem se k nám přidat a pracovat s námi na projektech, zašlete nám prosím Vaše strukturované CV.

Reakcí na tento inzerát a zasláním životopisu či jiných osobních údajů elektronickou poštou vyjadřujete svůj souhlas s uchováváním a zpracováním Vašich osobních údajů společností FOC Service s.r.o. v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. „O ochraně osobních údajů“ ve znění pozdějších předpisů. Svůj souhlas můžete kdykoli písemně odvolat.

Společnost
FOC Service s.r.o.
Adresa
Prvního pluku 174/8, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Zaměstnavatel

FOC Service s.r.o., Jan Anděl